Menu Zamknij

Informacje i instrukcje

Nasz nowy portal, ma pomóc Państwu i Państwa klientom w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów, wyszukiwanie tej firmy, której oferta spełnia oczekiwania użytkownika naszego portalu.

 • To portal dla menedżerów poligrafii i branży opakowań, głównie z nadrukiem
 • To portal dla członków działów zakupów właścicieli marek i innych klientów poligrafii i branży opakowań
 • To portal dla przedstawicieli producentów i dostawców oferujących produkty i usługi dla firm działających w poligrafii i sektorze produkcji opakowań
 • To prezentacja około 1200 firm
 • To 25 produktów jako kryterium wyszukiwania w ofercie zakładów poligraficznych i producentów opakowań
 • To 11 produktów  jako kryterium wyszukiwania w ofercie dostawców maszyn prepress
 • To 23 produkty jako kryterium wyszukiwania w ofercie dostawców maszyn drukujących
 • To 28 produktów jako kryterium wyszukiwania w ofercie dostawców maszyn postpress
 • To 26 produktów jako kryterium wyszukiwania w ofercie dostawców maszyn do produkcji opakowań z kartonu lub tektury
 • To 16 produktów jako kryterium wyszukiwania w ofercie dostawców maszyn do produkcji opakowań giętkich
 • To 21 produktów jako kryterium wyszukiwania w ofercie dostawców materiałów
 • To 22 produkty jako kryterium wyszukiwania w ofercie dostawców usług
 • To   5 produktów jako kryterium wyszukiwania w ofercie serwisów maszyn prepress
 • 22 produkty jako kryterium wyszukiwania w ofercie serwisów maszyn drukujących
 • To 28 produktów jako kryterium wyszukiwania w ofercie serwisów maszyn postpress
 • To 26 produktów jako kryterium wyszukiwania w ofercie serwisów maszyn do produkcji opakowań z kartonu lub opakowań z tektury
 • To 16 produktów jako kryterium wyszukiwania w ofercie serwisów maszyn do produkcji opakowań giętkich

Tak wygląda strona startowa na komputerze:

Na urządzeniach mobilnych portal działa w sposób równie wygodny a czasami nawet lepiej – np. szukając lokalizacji firmy i znajdując trasę do niej, nie trzeba trasy nigdzie wysyłać – po prostu uruchamiamy nawigację.

Na górnym, niebieskim pasku menu (na urządzeniach mobilnych menu to 3 poziome paski po prawej oraz menu pod wizytówkami) znajdują się linki do stron, gdzie możemy znaleźć:

 1. Zakłady poligraficzne, producenci opakowań
 2. Dostawców maszyn, urządzeń i oprogramowania dla zakładów poligraficznych i producentów opakowań – jest to rozwijalny element menu, gdzie znajdą Państwo dostawców:
  1. maszyn i urządzeń prepress
  1. maszyn i urządzeń drukujących
  1. maszyn i urządzeń postpress
  1. maszyn i urządzeń do produkcji opakowań z kartonu i tektury
  1. maszyn i urządzeń do produkcji opakowań giętkich
 3. Dostawców materiałów
 4. Dostawców usług dla poligrafii i opakowań
 5. Serwisy maszyn i urządzeń poligraficznych i do produkcji opakowaniowej

Przykład menu na urządzenia mobilne zobaczymy klikając na 3 kreski menu na komputerze:

Symbole LinkedIn przenoszą na profil wydawcy vidart oraz stworzonej przez niego wiele lat temu grupy Print Partner. Logo portalu zawsze przenosi na stronę główną.

Czerwony przycisk PrintPackHUB.com przenosi do naszego drugiego, nowego portalu – portal informacyjny, ogólnoświatowy, w języku angielskim, agregujący najciekawsze wiadomości z tysięcy stron internetowych, nie tylko poligraficznych wybrane dla menedżerów naszej branży na całym świecie.

Poniżej znajduje się drugie menu, na szarym tle, kierujące do wiodących firm naszej branży działających w Polsce oraz link do publikacji Print Partner – doskonałość w poligrafii, gdzie firmy te były prezentowane – wprawdzie to opisy sprzed kilku lat, ale mogą dużo powiedzieć o doskonałości tych firm.

Znajdą tam także Państwo link do „Polityki informacyjnej portalu”. Generalnie nie zbieramy żadnych danych osobowych, jest to portal wyłącznie B2B, ale szanujemy Państwa prywatność i prawo do informacji na każdym polu i w każdym momencie.

Treść powitalna ma za zadanie pomóc osobom znajdującym portal bezpośrednio. Zachęcam do sprawdzenia czy Państwa firma znajduje się na printpackhub.pl i czy jej opis jest prawidłowy i pełny, czy aktualny profil działalności Państwa firmy jest taki jak zapisany na portalu – jeśli należy dodać lub poprawić cokolwiek proszę o informację na editor@vidart.com.pl z zastosowaniem klasyfikacji i terminologii używanej na tym portalu. Poniżej prezentowane są wizytówki firm w kolejności alfabetycznej, a nad nimi znajduje się menu alfabetyczne.

Po prawej stronie (na urządzeniach mobilnych na dole strony) znajdują się kolorowe przyciski pozwalające przesłać informacje używając narzędzi pokazanych przez ikony (oczywiście warunkiem ich działania jest zalogowanie na urządzeniu, z którego korzystamy w stosownej aplikacji, np. WhatsApp, LinkedIn itp.

Po prawej stronie, w panelu bocznym znajdą Państwo:

Kopię głównego menu w postaci rozwiniętej:

Wykaz kategorii PrintPackHUB wraz liczbą wpisów w danej kategorii, przy czym jest to lista rozwijalna, po kliknięciu w kategorię pojawią się podkategorie.

Listę wpisów ostatnio dodanych oraz listę wpisów ostatnio zmienionych.

Klikając w nazwę takiej firmy czy po prostu w nazwę firmy na wizytówce, przejdziemy na stronę, gdzie będą do Państwa dyspozycji rozszerzone informacje adresowo-kontaktowe, informacje o kategoriach z oferty tej firmy oraz lokalizację na mapie.

Jest też możliwość wykorzystania nazw miejscowości oraz kodu pocztowego na wizytówkach – po kliknięciu w te teksty uzyskamy wybór firm np. z Łodzi lub z takim kodem pocztowym.

Klikając na znacznik na mapie pojawi się możliwość wyznaczenia trasy, którą można zaplanować na komputerze i wysłać np. na telefon, a gdy korzystamy z printpackhub.pl na urządzeniu mobilnym od razu przejść do nawigacji.

Warto zwrócić uwagę, że numery telefonów są interaktywne – klikając na nie na smartfonie uzyskamy możliwość połączenia, bez potrzeby kopiowania numeru.

W stopce portalu znajdują się dane kontaktowe vidart, linki do naszych serwisów oraz elementy opisane wyżej, znajdujące się na panelu bocznym portalu.

Po przejściu ze strony powitalnej do jednej ze stron z menu głównego (Zakłady Poligraficzne, Producenci Opakowań, czy Dostawcy Maszyn dla Poligrafii i Opakowań) widzimy ekran:

Tu możemy wybrać jedną z kategorii produktów, których wykonawcy szukamy lub kilku kategorii jeśli szukamy firmy, która wykona jednocześnie kilka produktów – np. drukarnia książek, która jednocześnie wykona pudełko do zapakowania publikacji i może jeszcze wydrukuje jakieś materiały promocyjne na event promocyjny publikacji, wizytówki itp.

Możemy wyszukać firmy z całej polski lub z wybranego regionu – wtedy wpisujemy kod pocztowy naszej lokalizacji o promień (w km) w jakim akceptujemy lokalizację wykonawcy.

Istnieje także możliwość szukania firm po nazwie firmy lub słowie kluczowym (nazwa miejscowości, ulica, kod lub jego część…)

Analogicznie postępujemy wyszukując dostawców maszyn, dostawców materiałów, dostawców usług czy serwisów.

Przykład prezentacji wiodących firm (drugie menu, szary pasek pod logo portalu:

Don`t copy text!